Araçlar

S90 Recharge

Daha FAZLASINI BEKLEYİN.

Yenilikleri yaşayın ve yolculuğunuzu kontrol edin. Yerleşik Google özellikleriyle İskandinav lüks plug-in hybrid sedan ile tanışın.

Hibrit Plug-in

Maks.61km'ye kadar Elektrikli menzil

95Kabin havası temizleme sistemi

Google Yerleşik

 

Birinci sınıf multimedya ve ses deneyimi yaşayın.

S90 Recharge aracınızda Google ile konuşarak hands-free kontrol sağlayın. Tanıdık bir arayüz aracılığıyla, yalnızca sesli komutlarla eğlence özelliklerini kullanabilir ve dostlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Google Play'deki uygulamalara erişim özelliği ve isteğe bağlı son teknoloji Bowers & Wilkins ses sistemi sayesinde siz, aracınız ve hayatınız hiç bu kadar yakın olmadı.

 

Size uygun hale getirin. Konfor ve rahatlık için sunulan özellikleri nasıl kişiselleştireceğinizi keşfedin.

 

Daha temiz kabin havası

Dünyada bir ilk olan hava kalitesi sistemimizde yer alan gelişmiş hava temizleyici, yüzde 95'e kadar tehlikeli PM 2,5 parçacıklarının kabine girmesini önler. Bu, dışarıdaki hava koşulları ne olursa olsun sizin ve yolcularınızın daha iyi ve daha sağlıklı bir hava kalitesinin keyfini çıkarmalarını sağlar.

 

Lüks arka koltuk

Arka koltukta, geniş diz mesafesi ve napa deri koltuklar konforu artırırken özel orta kol dayama yeri uzun yolculuklarda rahatlık sunarak özel eşyalarınızı kolayca saklamanızı sağlar.

 

Odaklanın

Ön cama yansıtılan ekran sayesinde hızınızı takip edebilir, navigasyon talimatlarını görebilir, gelen aramalara cevap verebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Gözünüzü yoldan ayırmayım.

 

Güvenlik yardımı. Genlerimizde var.

  • Trafik yoğunluğu stresini azaltma
  • Çarpışmalardan kaçınma
  • Güvenle geri hareket
 

Kör nokta bilgi sistemimiz (BLIS), şerit değiştirirken aktif destek sağlar. Yan şeritteki diğer araçlarla çarpışma riski varsa BLIS direksiyonu uygun şekilde ayarlayarak sizi, aracınızı ve sevdiklerinizi güvende tutmanıza yardımcı olur.

 

Online hizmetler

Dijital hizmetler paketimiz Volvo'nuzu ve dijital yaşamınızı kolayca uyumlu hale getirerek hareket halindeyken bağlantıda kalmanızı sağla. Hizmet süresi boyunca

  • Google akıllı uygulamalarının ve Volvo’nun sunduğu teknolojinin keyfini çıkarın:
  • - Google Asistan, Google Haritalar ve Google Play
  • - Volvo Cars uygulaması uzaktan hizmetleri
  • - Tüm veriler dahildir
 
 
 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın