Araçlar

XC90

Yaşam için.

Ailenizi koruması için güvendiğiniz SUV artık geleceklerini de koruyor.

  • Maks. 7 Koltuk
  • 360° Kamera
  • 95% Kabin havası temizleme sistemi
  • AWD Sürüş

 

Sezgilerinize güvenme zamanı. Gelişmiş teknoloji, sürüşünüzü kişiselleştirilmiş konfor ve mobiliteyle birleştiriyor.

 

Yedi kişilik

Arkadaşlarınızla ve ailenizle yolculuk yaparken bile küçük bir hareket alanı kalır. XC90 SUV'de yedi kişi, en kısa şehir içi yolculuklardan uzun tatil yolculuklarına kadar gerçek konfor ve güvenle seyahat eder.

 

Gökyüzüne pencere

Açılıp yatırılabilen panoramik tavan sayesinde dışarıdaki manzara ile kabin arasındaki çizgileri belirsizleştirerek temiz havanın ve açık gökyüzünün keyfini çıkarın.

 

Koltuğunuzun keyfi

Sıradışı fine napa deri, ayrıntılara gösterilen daha yüksek hassasiyetiyle herkes için lüks yumuşak ve rahatlatıcı bir his sağlıyor.

 

Güvenlik yardımı. Genlerimizde var.

 

  • Çarpışmalardan Kaçının
  • 360° park görüşü
  • Trafik yoğunluğunda stresi azaltın

 

Akıllı güvenlik yardımı teknolojimiz, gündüz veya gece başka araçlar, yayalar, bisikletliler ve büyük hayvanları algılayarak bunlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Bunun için önce sürücüyü uyarır, sürücü tepki vermezse otomatik fren yapar.

 

Her zaman yanınızda. XC90; gelişmiş teknoloji, sürüşünüzü kişiselleştirilmiş konfor ve mobiliteyle birleştirmenize yardımcı oluyor.

 

Yardımcı bir el

Sorunsuz kontrolün keyfini çıkarın. Destekleyici sürücü yardım teknolojisi, hızınızı adapte ederek öndeki araçla güvenli mesafeyi korumanıza ve direksiyonu uygun şekilde ayarlayarak şeridi ortalamanıza yardımcı olabilir. Viraj hızı konforunuz için optimize edilir.

 

Daha temiz kabin havası

Dünyada bir ilk olan hava kalitesi sistemimizde yer alan gelişmiş hava temizleyici, yüzde 95'e kadar tehlikeli PM 2,5 parçacıklarının kabine girmesini önler. Bu, dışarıdaki hava koşulları ne olursa olsun sizin ve yolcularınızın daha iyi ve daha sağlıklı bir hava kalitesinin keyfini çıkarmalarını sağlar.

 

Bowers & Wilkins

Volvo'nuza hassas bir şekilde yerleştirilmiş son teknoloji Bowers & Wilkins hoparlörler sayesinde aracın neresinde oturursanız oturun olağanüstü bir ses deneyimi yaşarsınız.

 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın