Araçlar

XC60 Recharge

Daha akıllı XC60.

Orta büyüklükteki bu dinamik plug-in hybrid SUV, yenilenen tasarım detayları ve yerleşik Google özellikleriyle şimdi her zamankinden daha akıllı.

Hibrit Plug-in

Maks.53km'ye kadar Elektrikli menzil

AWD Sürüş

Google Yerleşik

 

Birinci sınıf bir medya ve ses deneyimi yaşayın.

XC60 Recharge SUV aracınızda Google ile konuşarak hands-free kontrol sağlayın. Tanıdık bir arayüz aracılığıyla, yalnızca sesli komutlarla eğlence özelliklerini kullanabilir ve dostlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Google Play'deki uygulamalara erişim özelliği ve isteğe bağlı son teknoloji Bowers & Wilkins ses sistemi sayesinde siz, aracınız ve hayatınız hiç bu kadar yakın olmadı.

 

Sezgilerinize güvenme zamanı. Gelişmiş teknoloji, sürüşünüzü kişiselleştirilmiş konfor ve mobiliteyle birleştiriyor.

 

Daha temiz kabin havası

Dünyada bir ilk olan hava kalitesi sistemimizde yer alan gelişmiş hava temizleyici, yüzde 95'e kadar tehlikeli PM 2,5 parçacıklarının kabine girmesini önler. Bu, dışarıdaki hava koşulları ne olursa olsun sizin ve yolcularınızın daha iyi ve daha sağlıklı bir hava kalitesinin keyfini çıkarmalarını sağlar.

 

Kendi mükemmel ortamınızı oluşturun

Önceden ısıtın, soğutun ve daha fazlasını yapın; yola çıkmadan önce Volvo On Call uygulamasında basit bir komutla kendi mükemmel ortamınızı uzaktan oluşturun.

*2022 model yılı ile birlikte Volvo Cars uygulamasını etkinleştirmek için XC60 Recharge mevcut uygulamara ve verilere tam erişim sağlayan bir abonelik sunan dijital hizmetler paketi ile teslim edilmelidir. Hizmet süresinin sonunda yeni hüküm ve koşullar geçerli olacaktır. * Volvo Cars App bazı ülkelerde aktif olmayabilir. Detaylı bilgi için iletişim merkezimizle veya yetkili satıcılarımızla iletişime geçebilirsiniz.

 

Sürüşünüze ince ayrıntılar katın

Tüm tekerlekler için kendi kendine adapte edilen havalı süspansiyona sahip aktif şasi, XC60 Recharge SUV aracınıza daha da dinamik ve yenilenmiş bir görünüm katar. Dört farklı ayar sayesinde şasiyi tercih ettiğiniz sürüş tarzına adapte edebilirsiniz.

 

Güvenlik yardımı. Genlerimizde var.

  • Trafik yoğunluğu stresiniz azaltma
  • Çarpışmalardan kaçınma
  • Güvenle geri hareket

Kör nokta bilgi sistemimiz (BLIS), şerit değiştirirken aktif destek sağlar. Yan şeritteki diğer araçlarla çarpışma riski varsa BLIS direksiyonu uygun şekilde ayarlayarak sizi, aracınızı ve sevdiklerinizi güvende tutmanıza yardımcı olur.

 
 
 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın