Araçlar

XC90 Recharge

Yaşam için.

Ailenizi korumak için güvendiğiniz plug-in hybrid SUV şimdi ailenizin geleceğini koruyor.

 

  • Hibrit Plug-in
  • Maks.93km'ye kadar Elektrikli menzil
  • AWD Sürüş
  • Maks.7 Koltuklar

 

Sezgilerinize güvenin, herkese hitap edin. Güçlü sürüş için tasarlanmış 7 koltuklu plug-in hybrid SUV ile tanışın.

 

Sıfır ödün

Sürüş deneyiminize elektrik gücünün eklenmesiyle, bugünün deneyiminden ödün vermeden geleceğe odaklanan bu plug-in hybrid araç ortaya çıktı.

 

Sizin olsun

Bu sizin hayatınız, XC90 Recharge aracınızın da bunu sezgisel olarak yansıttığından emin olun. Daha sportif bir görünüm için R-Design'ı tercih edin veya Inscription ile lüksü yaşayın.

 

Gerçek saflık

Tamamen elektrikli modda, plug-in hybrid aracınızı sıfır egzoz emisyonuyla kullanabilirsiniz. Böylece, tamamen şarjlı bir aküyle günlük seyahatlerinizi sadece aracın elektrik motorunu kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

 

Güvenlik yardımı. Genlerimizde var.

 

  • Çarpışmalardan kaçınma
  • 360° park görüşü
  • Trafik yoğunluğu stresini azaltma

 

Akıllı güvenlik yardımı teknolojimiz, gündüz veya gece başka araçlar, yayalar, bisikletliler ve büyük hayvanları algılayarak bunlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Bunun için önce sürücüyü uyarır, sürücü tepki vermezse otomatik fren yapar.

 

Her zaman yanınızda. XC90 Recharge aracınızdaki gelişmiş teknoloji, sürüşünüzü kişiselleştirilmiş konfor ve mobiliteyle birleştirmenize yardımcı oluyor.

 

Yardımcı bir el

Sorunsuz kontrolün keyfini çıkarın. Destekleyici sürücü yardım teknolojisi, hızınızı adapte ederek öndeki araçla güvenli mesafeyi korumanıza ve direksiyonu uygun şekilde ayarlayarak şeridi ortalamanıza yardımcı olabilir. Viraj hızı konforunuz için optimize edilir.

 

Daha temiz kabin havası

Dünyada bir ilk olan hava kalitesi sistemimizde yer alan gelişmiş hava temizleyici, yüzde 95'e kadar tehlikeli PM 2,5 parçacıklarının kabine girmesini önler. Bu, dışarıdaki hava koşulları ne olursa olsun sizin ve yolcularınızın daha iyi ve daha sağlıklı bir hava kalitesinin keyfini çıkarmalarını sağlar.

 

Bowers & Wilkins

Volvo'nuza hassas bir şekilde yerleştirilmiş son teknoloji Bowers & Wilkins hoparlörler sayesinde aracın neresinde oturursanız oturun olağanüstü bir ses deneyimi yaşarsınız.

 

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın