Haberler

ŠKODA BAKIM KAMPANYASI

ŠKODA 3 YAŞ VE ÜZERİ SERVİS KAMPANYASI

ŠKODA Orijinal Parçalarında, bakım, mekanik ve kaporta işçilik hizmetlerinde ve Castrol Edge Professional motor yağlarında özel indirim ayrıcalıkları sizleri bekliyor.

ŠKODA Yetkili Servisimize gelerek aşağıda belirtilmiş olan indirimlerden faydalanabilirsiniz.

3 ve 4 yaşındaki ŠKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan ŠKODA orijinal parça, Castrol Edge Professional motor yağlarında ve işçilikte %15 indirim. Aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**16% indirim.

5 yaş 7 yaş arasındaki ŠKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan ŠKODA orijinal parça, Castrol Edge Professional motor yağlarında ve işçilikte %25 indirim. Aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**16% indirim.

8 yaş ve üstü ŠKODA Araç modellerine, periyodik bakım, mekanik, elektrik ve kaporta işlerinde kullanılan ŠKODA orijinal parça, Castrol Edge Professional motor yağlarında ve işçilikte %30 indirim. Aynı zamanda kampanya kapsamında belirlenmiş lastik markalarında**16% indirim.

 
 

Son Eklenenler