Araçlar

YENİ KODIAQ

DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

10,25’’ boyutundaki Dijital Gösterge Paneli, klasik otomobil kadran tasarımlarına yepyeni bir yorum getiriyor. 1280x480 piksel çözünürlüklü yüksek kaliteli ekran sayesinde ses, telefon, araç durumu, sürüş verileri, destek sistemleri ve opsiyonel olarak sunulan navigasyon parametlerine ait tüm bilgileri istediğiniz gibi kumanda edebilir ve ihtiyacınız olan verilere anında ulaşabilirsiniz.

 

TAVİZ VERMEYEN GÜVENLİK

Yeni KODIAQ daima arkanızı kollar. Geri Manevra Uyarı Sistemi arka yan bölümden yaklaşan aracı algılar ve sizi sesli bir sinyal vererek uyarır. Gerekmesi halinde, çarpışmanın önlenmesine yardımcı olmak için frenler otomatik olarak uygulanır.

Güvenlik teknolojileri sürücünün araca yönelik sorumluluğunun yerini alan önlemler dizisi değildir.

 

360 DERECE ÇEVRE GÖRÜŞ SİSTEMİ

360 Derece Çevre Görüşü sayesinde aracın arkasında da gözleriniz olacak. Izgara, yan aynalar ve bagaj kapağında tüm aracın etrafındaki alanı algılayan 4 kamera bulunmaktadır. Tüm görüntüler bilgi-eğlence sisteminde yer alarak yolunuza çıkan her şeye daha hızlı tepki vermenize yardımcı olmaktadır.

Güvenlik teknolojileri sürücünün araca yönelik sorumluluğunun yerini alan önlemler dizisi değildir.

 

YÜKSEK VERİMLİ MOTOR AİLESİ

KODIAQ’ın üstün verimli motor ailesi ile yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi bir arada sunulur. 1.5 TSI motor Aktif Silindir Teknolojisi sayesinde düşük yakıt tüketimiyle CO2 salımını en az seviyeye düşürür. 2.0 TDI motor 200 PS gücü, 4x4 sistemiyle tekerleklere aktarırken, ortalama 5,4 l/100 km yakıt tüketimi sunar. RS versiyona özel olarak sunulan 2.0 TSI motor, 245 PS güç ile sportif kimliğini açıkça dışa vururken ortalama 7,4 l/100 km tüketimiyle optimum performans ve yakıt dengesi sunar.

 

SANAL PEDAL

Yeni KODIAQ’ta opsiyonel olarak sunulan Sanal Pedal, elleriniz alışveriş paketleriyle dolu olsa dahi sizin için son derece uygun şekilde ayağınızı arka tamponun altına doğru tekme hareketiyle uzattığınızda bagajı açabilmenizi sağlar.

Donanım ve Modeller

Elite
Premium
Prestige
L&K Crystal
Sportline
RS

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın