Araçlar

KAROQ

DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

10,25’’ boyutundaki Dijital Gösterge Paneli, klasik otomobil kadran tasarımlarına yepyeni biryorum getiriyor. 1280x480 piksel çözünürlüklü yüksek kaliteli ekran sayesinde ses, telefon, araçdurumu, sürüş verileri, destek sistemleri ve opsiyonel olarak sunulan navigasyon parametlerine ait tüm bilgileri istediğiniz gibi kumanda edebilir ve ihtiyacınız olan verilere anında ulaşabilirsiniz.

 

TASARIM

Kompakt tasarımıyla cesur duruş, güçlü bir görünüm ve dinamik oranlar: Yeni ŠKODA KAROQ şehir içinde de, şehir dışında da göze çarpıyor. Karoq’un her maceranızda size ortak olacağını ilk bakışta görebilirsiniz.

 

BİLGİ VE EĞLENCE SİSTEMLERİ

Karoq’un multimedya ekranını akıllı telefonunuza çevirebilirsiniz. Telefonunuzda yer alan müzik dosyalarına ulaşabilir, çalabilir, telefon görüşmesi yapabilir ve daha bir çok fonsiyona bilgi ve eğlence sistemleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

MOTORLAR

1,5 TSI DSG 150 PS ACT

1.5 TSI motor doğrudan enjeksiyon ve turbo şarj sayesinde yüksek motor gücü ve torku ile memnun edici bir verimlilik sunmaktadır. ACT teknolojisi ile sunulan bu motor, düşük motor gücünün yeterli olduğu durumlarda 2. ve 3. silindirleri kapatabilir ve yakıt tüketim değerlerini önemli derecede düşürür.  Daha yüksek motor gücüne ihtiyaç olduğu durumlarda ise tekrar aktif hale gelen silindirler yüksek performansın devamlılığını sağlar.  DSG şanzımanın kesintisiz güç aktarımı ve hissedilmeyen vites geçişleri her sürüşünüzden ekstra keyif  katacak.

  • Otomatik 7 ileri DSG şanzıman
  • Şehir içi 6,8 lt yakıt tüketimi
  • 203 km/h maksimum hız

Foto Galeri

Formu Doldurun, Sizi Arayalım

* kodu değiştirmek için resmin üzerine tıklayın